KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13195412

nr 1319 5412

Servulo Esmeraldo

(1929-2017), Brasilien

Färgetsningar, 5 st, Sérvulo Esmeraldo (1929-2017), Brasilien. Signerad, numrerad, oramat löst blad, 37,5x28 cm

Sérvulo Esmeraldo, brasiliansk konstnär född 1929, död 2017.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 13 april 2020
kl 20:24:35

13/4 17:16:22 1      Vinnande bud

Servulo Esmeraldo

Läs mer om Servulo Esmeraldo